Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Elementy Świata


Wojownik - Wspaniały, czarnowłosy(???) Alleron, który dopiero zaczyna swą przygodę jako wojownik. Będzie wykonywał wszystkie akcje i często podczas nich ginął.

Sterowanie:
strzałki - poruszanie się
A - skok
B - użycie broni
start - pauza i przejście do menu inwentarza

Interface - Wskazuje poziom punktów życia (HP), punktów magii (SP), liczbę sztuk złota (GP), liczbę posiadanych kluczy oraz 'pasek uderzenia' (SA) (im większy, tym z większą siłą wyprowadzisz cios). Punkty magii regenerują się same, ale dość wolno. Siła uderzenia z kolei - dość szybko. Punkty życia oczywiście nie regenerują się w ogóle same :). Po lewej stronie widać wskaźniki podjętych akcji (klawisze A i B).


Skrzynia Skarbów - najczęściej będzie zawierała nieco złota, nowe zaklęcie lub nowy element ekwipunku. Otworzysz ją od razu.

Przejścia - wszelkiego rodzaju przejścia do następnej komnaty.

Drzwi - Zamknięte przejścia, które mogą być z reguły otworzone przez 'dungeon key' lub też jakiś konkretny, specyficzny rodzaj klucza.

Kolce - wysuwane i chowane przeszkody, które nie pozwalają przejść. Niektóre z nich same będą się co jakiś czas chować i z powrotem wysuwać, a inne będą wymagały naciśnięcia przycisku.

Przycisk - Naciśnij go, by otworzyć barierię złożoną z kolców.

Serce - dodaje pewną ilość punktów życia (HP).

Magiczna Butelka - dodaje pewną ilość punktów magii (SP).

Sakiewka - zawiera niewielką ilość złota.

Przeszkody - Różnych kształtów obiekty poruszające się w różny sposób i z różną prędkością. Jednakże zetknięcie z każdym z nich odbiera wojownikowi niemało punktów życia, więc najlepiej z daleka omijaj wszystko, co się rusza.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Warriors of Might and Magic". Redakcja, kontakt